opracować system Trading

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, a siedem jest bardziej prawdopodobne, aby zaprojektować system handlu zyskiem, a nie paść ofiarą śmiesznych kampanii marketingowych, opcjeonline które obiecują Ci bogactwa overnight. Zasady te mogą być stosowane do każdego projektu badawczego i są dostosowane od pracy Perry Kaufmana w książce Nowe Trading Systems i metody.

Find Your Pomieszczenie

Większość przedsiębiorców zaczynają się od pomysłu, takie jak „Chcę zarabiać pieniądze.” Ale to jest zbyt ogólna. Jaki jest Twój przesłanką do obrotu? Czy masz zamiar handlować po prasowych? Czy zamierzasz kupić pullbacks w uptrends?Idziesz do zakresów opteck handlu? Nie może opinie 2016 opteck broker być wszystko na raz. Potrzebna jest jedna opteck strategia solidną przed rozpoczęciem opracowywania strategii na wszystko; trzeba, aby dostroić się skupić w swoim umyśle, zanim jakiegokolwiek stworzenia strategii można rozpocząć.

Zmniejszyć przesłanką do najprostszych słowach

Twoje założenie jest, gdzie można skupić swoją energię handlowej. Powiedzmy, że chcesz wejść na pullbacks podczas trendu, a to, jak chcesz, aby zarabiać pieniądze. Convert to IQ Option do prostego pytania, opinie 2016 IQ Option broker takie jak „Jak mogę zarobić więcej IQ Option pieniędzy, niż kupowanie na pullbacks stoję do stracenia?” To proste pytanie, które dostaje się do rdzenia opracowania strategii.

Brak Założenia

Rozebrać się swoich założeń. Udowodnij wszystkim z liczbami, a nie ufa numerów cudzych. Ktoś inny może mieć metodę pullbacks handlowych podczas trendów, ale nie zakładamy, Topoption że to działa. Topoption broker opcje binarne Trzeba przetestować go. Być naukowcem, Topoption poszukiwania dowodów, a będzie ok z „obalić” własne lub czyjeś strategię. W ten sposób, po prostu zapisać się przed utratą pieniędzy w tej strategii.

Błędy zaniechania

Jako system handlu zbliża się zakończenie, należy rozważyć, czy nie miały nic. W całym tym procesie jesteś zadając sobie pytania na temat systemu i jak to działa. Tylko dlatego, że opcje binarne odpowiedział na wszystkie opcje binarne opinie oszustwo pytania, nie oznacza to będzie opcje binarne System opłacalne. Pytanie nie pytałem może spowodować awarię systemu. Staraj się myśleć o rzeczach, które pierwotnie nie uznają.Czy są jakieś dodatkowe koszty lub ryzyko nie uwzględniamy? Rzeczywiście można wejść po cenie można oczekiwać albo cena wejścia różnić od modelu teoretycznego? W jakich warunkach rynku będzie sprawiedliwy system źle?

Pytanie zarówno dobre i złe wyniki

Kiedy rozpocząć testowanie systemu obrotu na rachunku demo lub rynku na żywo, zawsze zakwestionować wyniki … nawet jeśli są one dobre. Większość przedsiębiorców będzie badać, dlaczego system traci, ale nie zapyta, dlaczego to wygrywa. W ten sposób można zyskać lepsze zrozumienie tego, co działa a co nie. Ponadto, Plus500 może to być po prostu Plus500 opinie platforma szczęścia lub pecha, że masz wygranej lub Plus500 przegranej smuga po rozpoczęciu badania. Guidline 3 powyżej stosuje się nadal; Niczego nie zakładać. Dobry system może zamienić złe, więc monitorowanie wyników i nadal myślę o scenariuszach lub okoliczności, które mogłyby zagrozić tych dobrych wyników.

Jeśli powrót testowany system na komputerze przy użyciu danych historycznych, poszukaj odstających. Byłyby to zawody, które miały o wiele większy zysk lub stratę niż zwykle. Może to być wynikiem błędu w danych historycznych. Jeśli tak, to usuwanie tych odstających od wyników może znacząco zmienić opłacalność systemu.

 Brak Skróty

Jak wspomniano na początku może zdecydujesz się skorzystać z pracy lub strategii cudzym, aby rozpocząć handel. To nie jest pretekst do podjęcia skróty lub uzyskać leniwy. Trzeba jeszcze przełamać swój system i zobaczyć jak to działa.Przetestować go z własnych obliczeń, a nie po prostu wziąć ich słowo. Po wykonaniu pracy, sprawdź go pod kątem dokładności.

Start z końca na myśli

Zacznij od bramki, a następnie pracować do tyłu. To może zaoszczędzić trochę czasu i pomóc skupić się na wejściach, które pomogą Ci osiągnąć cel. Celem musi być dokładny, aby mieć wartość.

„Zarabiaj” nie jest celem, a nie pomoże Ci stworzyć plan. Szczegółowe informacje w jaki sposób chcesz wyodrębnić zyski, ryzyko kontrolować i zarządzać swoimi pieniędzmi, a następnie pracować do tyłu, aby znaleźć sposoby, aby dostać się do tego celu. Pozostałe zasady wymienione powyżej, pomoże Ci w tym względzie.

Słowo końcowe

Transakcji nie jest tak proste, jak czytanie książki lub znalezienie strategii on-line. Dopóki masz solidną systemu handlu zajmuje dużo pracy. Gdy masz system, który działa wtedy sprawy się trochę odprężyć. Kiedy po raz pierwszy rozpoczęła działalność umieścić w pełnych dniach od lat, badanie rynku i opracowanie strategii. Teraz mogę zrobić mój obrót w ciągu 20 minut dziennie, jeśli chcę. Ale istnieją żadne skróty. Nie masz zamiar iść z nowego podmiotu do podejmowania fortunę w 20 minut dziennie tuż nietoperza. Przestrzeganie tych zasad i opracowanie solidnego systemu; to zajmie czasu i pracy, ale to się opłaca w końcu.