Kontynuacja Wzór

Głowa i ramiona jest jednym z grupy wzorców zwykle uważanych trendu wykresu odwrócenie wzorców . Jeśli przyjrzeć się bliżej chociaż, głowa i ramiona może również działać jako kontynuacja. opcjeonline.com Istnieją pewne subtelne różnice między kontynuacji i odwrócenia, które mogą tylko pomóc znaleźć jakieś wielkie transakcje i uniknąć niektórych złych w odniesieniu do tego wzorca.

Głowa i ramiona Kontynuacja Wzór

Wersja kontynuacją wygląda bardzo opcjeonline podobnie do zwykłego odwrócenia głowy i ramion, przyjąć istnieje kilka wyraźnych różnic:

  • wzory Kontynuacja wystąpić po ostrym w górę (lub uruchomić w dół). Gdy spojrzeć z szerszej perspektywy, to sprawia, że głowa i ramiona wyglądają bardziej jak konsolidacji niż Odwrotny wzór.
  • Głowa i ramiona powinny być o połowę mniejsze (lub mniej) o ostrym przebiegu cen, które go poprzedziły. To nie jest dokładny pomiar, ale powinna ona wyglądać konsolidacji po rozbieg, http://www.opcjeonline.com/iq-option/ dlatego nie może objąć jak najwięcej odległości co metę cenę przed wzorca.
  • W przypadku wystąpienia potencjalnego kontynuacją wzoru w trendzie wzrostowym, upadki z kontynuacji powinny dotrzeć bardzo blisko do tego samego poziomu. Jeżeli ostatni niska jest wyższa niż inni, to jest w porządku. Jeżeli cena łamie znacznie poniżej dolnego punktu wzoru, to jest prawdopodobne odwrócenie zamiast.
  • W przypadku wystąpienia potencjalnego rada kontynuacją wzór w tendencji spadkowej, wzloty wzorca kontynuacja powinna osiągnąć całkiem blisko do tego samego poziomu. Jeśli ostatnia wysoka jest niższa inni, że jest w porządku. Jeżeli cena łamie się znacznie powyżej maksimów wzoru, to jest wzór dalsze i bardziej prawdopodobne jest odwrócenie.
  • Jeśli jest to wzór kontynuacja oczekiwania jest tendencja do wznowienia według wzoru.

Głowy i ramion Kontynuacja Przykłady

Rysunek 1 pokazuje silną wiecu w GBPUSD, a po nim nie tak ładna głowa i ramiona wzorca.

Rysunek 1. GBP / USD Głowa i ramiona Kontynuacja Pattern – wykres dzienny

To jest to, co nazywa się złożoną głowę i ramiona, ponieważ istnieją dwie lewe ramiona (nie tylko jeden), upadki nie to ciekawe perfekcyjnie kolejce, a następnie jest ledwie pullback po prawym ramieniu.

W tym konkretnym przypadku, fałszywe breakout poniżej wcześniejszych minimów wskazuje GBPUSD samo prawdopodobne, aby przejść wyżej. Wtedy wyższa niskie po prawym ramieniu zasygnalizował, że cena była prawdopodobnie pop, co się stało.

Jeśli przyjrzeć się bliżej można zobaczyć kolejną mniejszą głowę i ramiona tuż po jednym zaznaczonym na wykresie. To jeden przewód do coraz ostrzejszej kontynuacji trendu.

Oto jeszcze jeden. Ponownie jest to brzydki wzór, ale próbuje przenieść wyżej są wyraźnie widoczne, a upadki utrzyma się powyżej pierwotnego niskie. Mam wyciągnąć koło wokół całego wzoru, i zauważyć, jak to koło jest tylko blip-Konsolidacja w ogólnej tendencji. Złożone konsolidacje odstraszyć wielu handlowców z transakcji, a nawet spowodować ich odwrócić i iść pod prąd.

Rysunek 2. GBPUSD Head and Shoulders Kontynuacja Pattern – Wykres 1 minuta

 

Przyzwyczaić się do wzorców widząc jak na rysunku 1 i rysunku 2. Niech rozwijają wzór. Tylko wtedy, gdy odpada dno (trend wzrostowy) to cena najprawdopodobniej odwróceniu.

Można kupić przy wsparciu wzór kontynuacji. W ten sposób można umieścić przystanek tuż poniżej wzoru, zachowując ryzyko dość małe, a cel może być daleko poza góry wzorca. Do zarządzania oczekiwań zawodowych, patrz zarobić trochę pieniędzy, zanim dużo pieniędzy .

Słowo końcowe

Te typy wzorów występują w uptrends i downtrends. Nie przejmuj się zbytnio o tym, jak wygląda wzór. Jeśli istnieje silna prowadzony cena przed wzoru, widok wzorca jako konsolidacji, z oczekiwaniem, że trend (wcześniejsza silna run) kierunek będzie kontynuowany. Jeśli już w handlu, można trzymać przez wzorzec, czy można wprowadzić podczas wzór koło wsparcia (tendencja wzrostowa) lub oporu (trendu spadkowego) wzoru. Załóżmy, że jest kontynuacją do punktu, w którym stanie się odwrócenie. Więcej informacji na temat konsolidacji patrz: powinienem trzymać Poprzez Pullback lub Get Out ?, część 1 iczęść 2 .